Hakkımızda

2006 yılında GÜNER NAKLİYAT LOJİSTİK ismi ile kurulan şahıs firmamız uzun yıllarını İzmir nakliyat dünyasının kalbi olan Işıkkent Ayakkabıcılar Sitesin’de tecrübe edinerek geçirdi.
Gelinen hacim ve portföy gereği şirketleşerek GNR GÜNER LOJİSTİK NAKLİYAT OTOMOTİV PETROL TURİZM GIDA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ismini alarak Ulusal ölçekte kapıdan kapıya lojistik hizmetlerini sunmayı amaç edindi.

Şirketimiz, Türkiye genelinde il, ilçe, kasaba ayırt etmeksizin yurtiçi taşıma,ağır taşımacılık, antrepo, depolama, dağıtım operasyonları gerçekleştirmektedir. Genel merkezi İzmir’de bulunan GÜNER Lojistik’in Gebze, Manisa şubeleri bulunmaktadır.

Lojistik sektörünün en güvenilir ve itibarlı şirketlerinden biri olma hedefimiz ile faaliyete başladığımız ilk günkü heyecan ile organik bir şekil ve esas ile büyümeye devam ediyoruz.

Güner Lojistik, bilişim teknolojileri altyapısı ve uygulamaları, güçlü finansal yapısı ve ortaklıkları, alternatif çözümleri ve sahip olduğu taşımacılık belgeleri ile tüm sektörlere yaratıcı, verimli ve düşük maliyetli hizmetler sunmaktadır. Emek kutsaldır şiarı ve güvencesi ile üstlenmiş olduğu misyon ve vizyonuyla yeniliklerle yoluna devam etmektedir.